Filter by price
Xiaomi
Xiaomi Mi TV Stick Android Smart TV Full HD
In stock
Rp620.000 – Rp850.000Price range: Rp620.000 through Rp850.000| Weight | 28000 g |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 15 × 80 cm |
| Type | FHD, 4K (2nd Gen) |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Xiaomi Monitor A22i
In stock
| Weight | 3000 g |
|---|
Xiaomi Monitor A24i
In stock
| Weight | 4000 g |
|---|
Xiaomi Monitor G24i
In stock
| Weight | 3000 g |
|---|
Xiaomi Monitor A27i
In stock
| Weight | 4000 g |
|---|
Xiaomi Monitor G27i
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|
Xiaomi Monitor A27Qi 2K QHD
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|
Xiaomi Mi Google TV 32″ A Pro 2026 60Hz
In stock
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 15 × 70 cm |
| Pilih Varian | A 2025 43″ FHD, A PRO 2026 43″ 4K QLED, A 2026 43″ FHD |
Xiaomi Mi TV 32″ A Pro 2026 60Hz
In stock
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 15 × 70 cm |
| Pilih Varian | A 2025 43″ FHD, A PRO 2026 43″ 4K QLED, A 2026 43″ FHD |
Xiaomi Monitor G27Qi 2K QHD
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|
Xiaomi Smart Projector L1 Series
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|
Xiaomi Mi TV A PRO 2026 43″ 4K QLED
In stock
Rp3.140.500 – Rp3.811.000Price range: Rp3.140.500 through Rp3.811.000| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 15 × 70 cm |
| Pilih Varian | A 2025 43″ FHD, A PRO 2026 43″ 4K QLED, A 2026 43″ FHD |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page