Filter by price
Honeywell
Brankas Honeywell 5912
In stock
| Weight | 40000 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 40 cm |
Brankas Honeywell 2412
In stock
| Weight | 1000 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 70 cm |
Brankas Honeywell 2434
In stock
| Weight | 315000 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 65 × 130 cm |
Brankas Honeywell 2534
In stock
| Weight | 315000 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 130 cm |
Brankas Honeywell 3032DG
In stock
| Weight | 250000 g |
|---|---|
| Dimensions | 865 × 700 × 150 cm |
Brankas Honeywell 5706 (Copy)
Out of stock
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 45 × 26 cm |
Brankas Honeywell 5105
Out of stock
| Weight | 20000 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 40 × 20 cm |
Brankas Honeywell 2411
Out of stock
| Weight | 58000 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 50 cm |
Brankas Honeywell 2510
Out of stock
| Weight | 40000 g |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 40 cm |
Brankas Honeywell 5612
Out of stock
| Weight | 30000 g |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 50 × 28 cm |
Brankas Honeywell 2432
Out of stock
| Weight | 220000 g |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 60 × 60 cm |
Brankas Honeywell 2532
Out of stock
| Weight | 220000 g |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 60 × 58 cm |