Filter by price
Honeywell
Brankas Honeywell 5005
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
Brankas Honeywell 6108
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 25 cm |
Brankas Honeywell 5110
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
Brankas Honeywell 6110
In stock
| Weight | 6000 g |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
Penghancur Kertas Honeywell 9410
In stock
| Weight | 9000 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 40 cm |
Brankas Honeywell 5115
In stock
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
Penghancur Kertas Honeywell 9412
In stock
| Weight | 9000 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 36 × 46 cm |
Mesin Penghancur Kertas Paper Shredder HONEYWELL 9412
In stock
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 40 cm |
Brankas Honeywell 5706
In stock
| Weight | 15000 g |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 45 × 26 cm |
Brankas Honeywell 1108W
In stock
| Weight | 23000 g |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
Brankas Honeywell 5107
In stock
| Weight | 40000 g |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 50 cm |
Brankas Honeywell 5911
In stock
| Weight | 36000 g |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 40 cm |